Türkçe
English
İLETİŞİM
MDC PHARMA Ana sayfa
 

MDC Panthenol Sprey

PANTHENOL NEDİR?

Panthenol günümüzde topikal olarak uygulanan birçok ürünün bileşiminde bulunmaktadır. Bölgesel olarak uygulanan Panthenol, cilt tarafından emilir ve pantotenik aside dönüşür. %5 Panthenol içeren bir kremin ciltteki yaraları iyileştirmeye yardımcı olduğu saptanmıştır. Cilde düzenli olarak uygulanan

Panthenol, kuru cildin nem dengesini düzenler.

 

CİLT BAKIMINDA PANTHENOL ETKİLERİ NELERDİR?

Panthenol’ün topikal kullanımı sonucunda deriye nüfuz etmesi oldukça iyidir. Topikal Panthenol stratum korneumun hidrasyonunu arttırır, transepidermal su kaybını azaltır böylelikle cildin elastikiyet sağlamasına yardımcı olur.

Cilde düzenli olarak uygulanan Panthenol, kuru cildin nem dengesini düzenler.

 

MDC Panthenol Sprey, yüksek panthenol oranına sahip bir nemlendiricidir. Tüm deri sorunları, yanık ve çatlakların giderilmesine yardımcı koruyucu ve nemlendirici olarak kullanılabilir.

Hızlı etki gösteren ve derine nüfuz edebilen nemlendirici özelliği sayesinde, güneşlenme ve epilasyon sonrası cildi yatıştırmaya ve nemlendirmeye yardımcı olur.

 

SPRAY FORMUN AVANTAJLARI NELERDİR?

MDC Panthenol Sprey, geleneksel jel ve merhemlerden farklı olarak, sprey teknolojisi ile uygulamanın daha ilk dakikasından itibaren maksimum etkiyi sağlar. Böylece, ürünün hem uygulaması kolaylaşır hem de emilimi en iyi şekilde gerçekleşir.

 

MDC Panthenol Sprey güçlü D-Panthenol içeriği dışında; E Vitamini ve Aloe vera içerir.E Vitamini hücre yenilemesine yardımcı olurken Aloe vera ciltte oluşan renk değişimlerini düzenlemeye olumlu katkı sağlar. UV ışınları sebebi ile ciltte oluşabilecek hassasiyete karşı koruyucu ve yatıştırıcı etki gösterir.

Parfümlü Panthenol %0,30 oranında parfüm içermektedir. Mukoza ve göz çevresi hariç tüm cilde uygulanabilir.

Çocukların ve yetişkinlerin kullanımına uygundur.

MDC Panthenol Sprey
| HAKKIMIZDA | ÜRÜNLER | PRATİK BİLGİLER | PARTNERLER | İNSAN KAYNAKLARI | BASIN ODASI | HABERLER | İLETİŞİM |  MDC PHARMA Facebook Sayfası  MDC PHARMA Twitter Sayfası  MDC PHARMA Instagram Sayfası
Bu sitede yer alan bilgiler, hekim ve eczacıya danışmanın yerine geçmez.
Copyright @ 2014 Tüm Haklarımız Saklıdır.

Web Tasarım ve Programlama: Piskevit