VİZYONUMUZ

İnsanların sağlıklı yaşamalarını desteklemek için yüksek kaliteye sahip gıda takviyeleri üretmek ve kullanıcıya sunmak

MİSYONUMUZ

Tüketicilerin sağlığını desteklemek için en yenilikçi ürünleri geliştirmek ve dünya çapında insanların yaşamlarını iyileştiren bir marka olmak.

MDC MEDICA İLAÇ, ilaç sanayinde uluslararası alanda yıllarca deneyim kazanmış kişiler tarafından 2013 yılında kurulmuş bir sağlık ürünleri şirketidir. MDC MEDICA İLAÇ kuruluş amacı, sağlık sektörüne yenilikçi ve aynı zamanda doğal kökenli ürünlerle katkı sağlamaktır.

Dünya sağlık sektörünün sentetik ürün gruplarını hızla terk ederek daha doğal ve bitkisel kaynaklı ürünlere yöneldiğini görerek şirketimiz için diğer firmaların ürün gruplarından daha farklı bir portföy oluşturduk. Ürün gamımız, sağlıklı kalmak için destek ürünler, klasik tedavi anlayışlarına doğal alternatifler oluşturacak ürünler ve tedavi sürecini destekleyen doğal ürünlerden oluşmaktadır.


Mesleki bilincimizin ve tecrübemizin bir gereği olarak, ürünlerimizin vadettiği yaşam kalitesini oluşturabilmesi amacıyla üretim süreçlerimizi de uluslararası kabul görmüş standartlardan ödün vermeyen tesislerde gerçekleştirmeyi esas kabul ettik. MDC MEDICA İLAÇ topluma sunduğu ürünlerde tedarik zincirinin her zaman en sağlıklı ve güvenilir alternatiflerden oluşturulmasını benimsemiştir.

Sağlık sektörüne doğal kaynaklı ve insanların yaşam kalitesini yükseltecek daha birçok yeni gıda takviyesi formunda ürün kazandırmak için Ar-Ge çalışmalarımız kesintisiz devam etmektedir.

Özellikle insan sağlığı ve daha kaliteli yaşam için gıda takviyelerinde her nevi ihtiyacın giderilmesini destekliyoruz ve bu ürünlerde lider olmayı hedefliyoruz.

MDC MEDICA İLAÇ ürünleri, Türkiye pazarının yanı sıra yurtdışı pazarlarda da birçok ülkede yerini almıştır ve hızlı bir şekilde pazar paylarını büyütmektedir.

MDC Medica İlaç ürünleri yurtiçi operesyon haricinde Azerbeycan, Özbekistan, Kırgızistan, Rusya, Kazakistan, Ukrayna, Gürcistan, Moldova, Kosova ve Arnavutluk ülkelerine de ihraç edilmektedir.

blank

Your Shopping cart

Close